O 4 dni tu máme kolekciu The Sims 4 Staré časy

Presne na Mikuláša, 6. 12., sa dočkáme už v poradí 9. kolekcie s názvom The Sims 4 Staré časy (v origináli Vintage Glamour Stuff). A štúdio The Sims v tejto kolekcii tentokrát vôbec nešetrilo a mimo nábytku, oblečenia a dekorácií klasického štýlu do hry pridáva aj nový interaktívny skrášľovací stolík a glóbusový bar. Úplným prekvapením však bude majordóm, ktorého dobre poznáme už zo série The Sims 1.

Simovia si budú môcť žiť ako páni bez toho, aby pohli prstom. Presne tak, kolekcia The Sims 4 Staré časy prináša majordóma, ktorého si vaši Simovia môžu najať a nechať sa ním obskakovať. Majordómovia budú variť, upratovať, opravovať rozbité veci a starať sa o záhradu. Keď Simovia majordóma pristihnú, ako v službe odpočíva, majordóm z toho bude v rozpakoch. Hlavne na nich nebuďte zlí, pretože okrem opravovania môžu objekty aj sabotovať.

The Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časy

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.