O 5 dni oslavujú Simovia 17 rokov s novým obsahom do hry

V sobotu, 4. 2.2017, budú mať Simovia už 17. výročie od svojho vzniku. Štúdio The Sims pri tejto príležitosti rozdáva darčeky už teraz:

  • Vo štvrtok vychádza bezplatná herná aktualizácia k The Sims 4, ktorá hlavnú hernú ponuku trochu premení a k 17. výročiu prinesie slávnostné tričko vo všetkých veľkostiach!
  • Denne sa budú na Twitteri rozdávať kódy k The Sims 4 – od základnej hry po najnovšie rozšírenie.
  • Zľavy titulov The Sims 4 na Origin, streamy na Twitch od členov našej skvelej komunity a pár zábavných (a skvelo vyzerajúcich) videí… Čítať celý článok »

Simovia slávia 17 rokov

Ktože to mal ešte v tomto mesiaci narodeniny? Spomenul si niekto? 😳 Áno, GAMESIMS stránky! Zrejme kvôli netypickému sledu udalostí v novom roku to vypadlo po prvýkrát aj mne, za čo sa cítim trošku zahanbene. No každopádne to ale nič nemení na tom, že si Vašu priazeň a lojálnosť vysoko cením a týmto by som sa Vám chcel za to všetko opäť poďakovať. Už po 12.-tykrát…

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.