Ďalšie fakty v bodoch

K novému titulu The Sims 3, ktorý vychádza už na jar roku 2009, máme k dispozícii už veľa materiálov. Nedávno sa na GS fóre otvorila aj nová časť špeciálne pre toto 3. pokračovanie, kde okrem iného nájdete aj rozsiahly preklad plný súvislých informácií z magazínov. Ďalšie zaujímavé informácie z magazínov a pre vás mnohých aj odpovede na často omieľané nezodpovedané otázky iste nájdete aj v týchto bodoch:

  • Ako sa Simovia presúvajú z jedného domu do druhého či do mesta a pod., nebude vás viac trápiť načítavacia tabuľka.
  • Objekty teraz budete môcť otáčať a umiestňovať o 45 stupňov.
  • Simovia berú do úvahy okolnosti, premyslia si, či je určitá vec vhodná pred urobením nejakej akcie, čo znamená, že napr. Simovia už viac neotvoria návšteve dvere v spodnom pradle, najprv sa prezlečú.
  • Hra by nemala mať konečné vysoké HW nároky, vaša grafika však nemôže byť na úplnom minime, ale zasa ani extrémne vysoká sa nevyžaduje>>
Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.