Koniec The Sims Social a iných hier

Spoločnosť EA len teraz ohlásila koniec troch veľmi úspešných a populárnych facebookových hier, medzi ktorými figuruje aj The Sims Social. Ďalšími hrami sú Pet Societies a SimCity Social. Ich finálne ukončenie je už naplánované na deň 14. jún (červen) 2013!

Pýtate sa, čo sa deje? Všetky tieto hry sú pomerne nové projekty, ktoré si získali za krátky čas obrovskú priazeň u užívateľoch Facebooku (v miliónoch!). Ich zrušenie veľa logiky neprináša, takisto ani EA neposkytuje veľmi opodstatnené a konkrétne dôvody:

Museli sme dospieť k ťažkému rozhodnutiu a ukončiť The Sims Social. Takto môžeme lepšie prerozdeliť zdroje vo vyvíjaní iných herných titulov, ktorých hranie vás dúfajme bude takisto baviť. Dúfame, že ste strávili veľa hodín zábavy počas hrania týchto hier a ďakujeme za všetko, čo ste do komunity pridali.

EA má zrejme iné tajnejšie a rafinovanejšie dôvody, prečo sa tak rozhodla. Bezpochybne týmto spoločnosť mnohým potvrdzuje, že titul Najhoršia firma v USA získala právom aj tento rok. Hráčom týchto hier navyše všetky nevyužité herné kredity zakúpené za reálne peniaze rovnomerne takisto po 14. júni prepadnú.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

4 komentáre pre “Koniec The Sims Social a iných hier”

 1. Blondie píše:

  No tak šak to tam povedali nie? 🙂 Že aby lepšie prerozdelili zdroje. Asi vyvíjajú nejakú novú hru (možno The Sims 4 :D) a potrebujú na to čo najviac ľudí.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Tomak píše:

  Tak ja si osobne myslím, že je to taká diplomatická odpoveď až výhovorka. Možno, že im tie Social hry znižovali príjem z PC verzií.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 3. General píše:

  Tomak mas pravdu, Otazka viete preco simcity 5 je riesena tak blbo ako je riesena odpoved je rychla a kratka, EA chce zabranit piratskym verziam ich hier.(tych je viac nez dost) A ked si to este zahrate na FB zadarmo a nie kazdy im kupuje tie diamanty. A tato spolocnost je vysadena iba na zisk, V usa ziskala 2 roky po sebe titul najhorsia spolocnost. neviem ako vy ale to ze mam original nic extra neprinieslo (okrem muliplayeroviek seria BF) Technicka pomoc je priserna a maju jednu vetu, ale otom som nechel. Verim ze ak by ludia zacali hufne kupovat diamanty tak hry ostanu. Plus je ako paradox ked na sim city social vybehne tabulka akcia na diamanty, rychlo kup a nad tim je ze hra konci 14 juna 😀 A cital som na jednom fore niekto chce zalovat EA ak im nevratia prachy za diamanty alebo neprenesu do inych hier spolocnosty payfish co prevadzkuje FB hry. EA sa ktomu nevyjadrila, A je aj mozne ze mam stare informacie,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • SIMS ADDICTED píše:

   prešvihli to..pred rokom napárali do hry ikonku na pridanie nových hráčov, pričom za každého nového pribudli 3 SC – diamanty. Vy tu ani len netušíte, aké kšefty sa s tým začali robiť :)))
   EA potrebovali dokázať, že im hráči pribúdajú..pravdepodobne im už vtedy muselo byť jasné, že skončia a sponzorské použijú do iných hier..no a MY sme si to odniesli..vdakabohu – takto ešte nitko nikoho neobabral, ako my ich :)))) Je mi ľúto, že sú hajzli a končia..:(

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.