O 5 dni vychádza nová kolekcia The Sims 4 Domácí kino!

V poradí už 5. kolekcia s názvom The Sims 4 Domácí kino (z angl. The Sims 4 Movie Hangout Stuff) bola len včera oficiálne ohlásená a vychádza už na budúci týždeň 12. januára! Prinesie obsah, s ktorým si Simovia užijú pohodový filmový večer. Hlavnými pútačmi kolekcie sú 2 nové interaktívne objekty – popcornovač a veľké domáce kino.

The Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kino

Pri tejto príležitosti dnes vyšla nová herná aktualizácia, ktorá bezplatne do hry pre všetkých hráčov pridáva 8 filmových plagátov.

Ďalšie informácie ku kolekcii The Sims 4 Domáce kino

Pripravte misku popcornu a pozvite kamarátov – kolekcia The Sims 4 Domáce kino vychádza 12. januára a prináša obsah, s ktorým si užijete pohodový filmový večer.

K premietaniu filmov potrebujete poriadnu obrazovku. A tou je presne nová projekčná obrazovka. Je ale oveľa viac než len nadrozmerná televízia. Dodáva sa totiž spolu s desiatimi originálnymi filmami. Čakajú vás akčné trháky, komédie, romantické filmy aj horory. Ak sa chcete na niečo pozrieť spolu s deťmi, nájdete tu aj dva rodinné filmy. Každý film rozpráva jedinečný príbeh, takže sa môžete spolu so Simami nechať šokovať, plakať nad nešťastnými udalosťami alebo sa pekne zasmiať na veselom vtipe.

Filmy si síce najlepšie užijete s kamarátmi a pod nočnou oblohou, ale nie je to podmienkou. Ak máte radšej súkromie, vždy sa môžete ukryť do svojho brlohu.

Žiadna scénka ale pochopiteľne nie je úplná, ak na kolenách nemáte misku plnú čerstvého popcornu. A práve o to sa postará nový popcornovač. Simovia si môžu pripraviť (a zjesť) popcorn s maslom, syrom, karamelom alebo cukrom. Ale pozor! Ak Simov niečo vydesí pri horore, budú mať popcorn úplne všade.

Filmami a popcornom to ale rozhodne nekončí. Kolekcia The Sims 4 Domáce kino prináša aj nový nábytok a dekoratívne doplnky, ktorými si domov môžete vyzdobiť. Vytvorte si napríklad úžasnú kinosálu alebo vyrazte von a navoďte skvelú bohémsku atmosféru pre úžasné filmové zážitky.

Zdroj: TheSims.com

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.