SimCity: Prvý dodatok Cities of Tomorrow

A je to tu! EA oficiálne oznámila prvý dodatok k veľmi úspešnému pokračovaniu série hier SimCity. Po niekoľkých viac i menej zaujímavých balíčkoch sa na scéne objavil dodatok s názvom SimCity Cities of Tomorrow. Veľkou zaujímavosťou je určite téma dodatku, ktorá je totožná s témou pripravovaného dodatku k The Sims 3 Into the Future, a tou je budúcnosť! Prostredníctvom tohto dodatku sa obyvatelia vašich miest presunú 50 rokov do budúcnosti, kde na nich čaká nový ultramoderný svet. Dodatok vychádza už 12. novembra 2013 vo verzii pre PC aj MAC v češtine.

  • Nová katastrofa: Pripravte sa na celkom nový typ katastrofy, ktorej terčom budú technologicky vyspelé ekonomiky – útok obrovského robota.
  • Transformujte zajtrajšok: Sledujte, ako sa vaše mesto mení a prispôsobuje meniacim sa časom s novými možnosťami založenými na technológiách skutočného sveta ako napríklad vysokorýchlostné vlaky (ktorých dráhy sa budú týčiť nad ulicami mesta), malé budovy, futuristické autá a roboty zabezpečujúce služby.
  • Konzumná spoločnosť vs. Zelená utópia: Odomknite dve nové špecializácie mesta, ktoré vám umožnia vybudovať tony zásob – spracúvajúcu mega korporáciu, v ktorej bude pracovať chudobná pracovná sila, alebo mestskú utópiu, ktorá vyvíja čisté technológie a je riadená boháčmi.
  • Stavajte do oblakov: Vytvorte vysoké multifunkčné mega veže, ktoré vašim Simom umožnia žiť, pracovať a zabávať sa bez toho, aby sa museli dotknúť zeme.
Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.