Špekulácie: Nové The Sims 4 rozšírenie so zvieratkami?

Maxis, resp. Electronic Arts má vo zvyku a obľube častokrát zavádzať, no niekedy aj v dobrom jemne napovedať vo vyhliadkach pre svoje budúce projekty a herné tituly. Najnovšie sa objavili špekulácie k novému plánovanému rozšíreniu pre hru The Sims 4, o ktorých sme sa mohli dozvedieť prostredníctvom nedávno vydaného rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce! a takisto aj iných zdrojov. Všetko nasvedčuje tomu, že nové rozšírenie poteší hlavne milovníkov zvierat. Čítajte ďalej, prečo tomu tak je.

Náznak zvierat z rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce!

Pozoruhodným prvým dôvodom, prečo by to malo byť práve zvieracie rozšírenie, je obrázok z rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce! vyššie, na ktorom má Sim myšlienku so psom. Takto sa nám už párkrát nové pripravované tituly odhaľovali, no zopárkrát nás zaviedli aj do slepej uličky.

Aby sme sa do nej nedostali opäť, ďalšou dobrou nápovedou z tohto posledného rozšírenia môžu byť 3 nové objekty so zavádzajúcim popisom o veciach, ktoré ešte v hre nie sú možné, alebo jednoducho iba využívajú zvieracie názvy. Čo tak napríklad fotoaparát, ktorého popis vám odporúča fotiť vášho domáceho miláčika alebo rovno vaše dieťa s ním, ako sa hrá na kovboja na chrbte psa. Žeby nám už tvorcovia chceli prezradiť aj o nových zaujímavých interakciách so zvieratami?

Zvieracia tematika v The Sims 4 Hurá do práce!Zvieracia tematika v The Sims 4 Hurá do práce!Zvieracia tematika v The Sims 4 Hurá do práce!

Ak vám to však stále nestačí, pozrite si teraz, čo pred pár dňami na Facebooku napísala nemecká oficiálna stránka Die Sims:

Was gehört zu einer richtig guten Tier-Erweiterung?
Posted by Die Sims on Thursday, 9 April 2015

Že nerozumiete po nemecky? Ani nemusíte! Nemeckí kolegovia Electronic Arts sa fanúšikov len pýtali, čo patrí k dobrému zvieracemu dodatku. Vývojari práve hľadajú nové inšpirácie? Nemôžeme s istotou potvrdiť, všetko sú to zatiaľ špekulácie a oficiálne nepotvrdené informácie. Ak by to však bola predsa pravda, je celkom prekvapivé a aj milé, že takýto obľúbený dodatok by prišiel tak skoro, keďže vieme, že domáci miláčikovia sú v The Sims sériách jedni z najväčších lákadiel a tvorcovia ich zámerne preto vydávajú neskoršie. Pred druhým rozšírením by nás však ešte mal zastihnúť 2. herný balíček, o ktorom momentálne nie sú žiadne informácie.

Zdroj: SimsVIP

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.