The Sims 3 Store: Kino Krystal

The Sims 3 StoreV obchode The Sims 3 sa objavila veľmi zaujímavá sada, prichádzajúca práve s jedným špeciálnym komunitným pozemkom. Ide o kino. Ale nie o kino, ktoré poznáme z hry. Do tohto kina môžete vojsť spoločne so Simom, kúpiť si lístok a spoločne si užívať film.

Súprava obsahuje tiež dva prémiové objekty a momentálne si ju môžete stiahnuť za 1 700 SimPointov v Obchode The Sims 3.

Pri rozhodovaní, či si sadu zakúpiť alebo nie, by vám mohla byť užitočná menšia video ukážka:

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

3 komentáre pre “The Sims 3 Store: Kino Krystal”

 1. PrincessLeia píše:

  Zaujalo by mě to, kdyby to správně fungovalo. To jak si símici stále stoupají a plátno funguje v podstatě jen jako televize, to mě ooohromně zklamalo 🙁 Myslela jsem, že si budeme moci vybrat místa a budou nějaké nové interakce třeba u koukání na film se simíkem a tak. Opět si s tím moc nevyhráli a zahodili možnosti. Přitom ten nápad je tak šikovný. Rozhodně nekoupím, chybět mi to nebude. Vlastně je to celkem nevyužitelný pozemek, tedy určitě jako kino.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 2. General píše:

  Ako ked som zbadal kino, bol som nadseny, ale EA nesklamala. Zvacsili televizor, pridali naladovku a sup predavat za skoro 2000 simpointou 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 3. Lala píše:

  Keď sa EA nechce vytvárať filmy do sims 3 tak prečo neusporiada súťaž pre hráčov o najlepšie filmy? Aspoň by nemuseli stále púšťať tých 10 zo sims 2.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.