Tínedžerské žartíky, tresty a maturitný ples

Detskí aj mladí Simovia teraz žijú v každom veku svoj život naplno a to im prináša celkom nové zážitky. Život vašich Simov bude teraz rozmanitejší než kedykoľvek predtým – či už sa budú snažiť niekoho nachytať, nastražovať zlomyseľné pasce alebo tancovať na svojom prvom maturitnom plese. Skutočný život so sebou ale prináša popri úspechoch aj neúspechy. Vaši dospievajúci Simovia teraz popri chvíľach šťastia zažijú aj chvíle nešťastné, môžu dostať kopačky na maturitnom plese alebo byť potrestaní za nepodarený žartík.

Je to jednoducho veľká zábava…

Niektorí Simovia priamo provokujú, aby si z nich niekto vystrelil alebo ich nachytal na nejakom žartíku. A kto potom môže viniť mladého alebo dospievajúceho Sima, že podľahol takému pokušeniu? A priznajme si, nie je to naozaj k popukaniu pridať nič netušiacemu Simovi do sprchy farbu na vlasy, spraviť zo záchoda vodotrysk, ktorý sa spustí po spláchnutí, alebo nechať v prírodovednej triede voľne poskakovať žabu? Simovia môžu vyvádzať žartíky a pripravovať zlomyseľné pasce ako doma, tak na mnohých verejných miestach, alebo dokonca v susednom dome.

Ale všetko má svoje medze

Nevedia sa vaši mladí Simovia vmestiť do kože a zdá sa, že kam prídu, tam robia problémy? Nenastal teda čas, kedy by mali rodičia týchto Simov nejako zasiahnuť? Presne tak, títo mladí rebelskí Simovia teraz môžu byť za všetku tú bolesť hlavy a rozčuľovanie, ktoré spôsobujú doma aj vonku, náležite potrestaní. Mladý Sim sa môže dostať do problémov, napríklad pokiaľ sa bude biť so súrodencami, chodiť za školu alebo vyvádzať nezbedníctva. A to samozrejme nie je všetko.

Pokiaľ ide o prvý prehrešok, skončí to pravdepodobne iba vynadaním od rodičov alebo opatrovateľov. Avšak Simov, ktorí sa do problémov dostávajú často, čakajú omnoho tvrdšie tresty. Títo neposlušní výrastkovia sa budú musieť na nejaký čas vzdať svojej videohry alebo obľúbenej hračky, môžu byť poslaní na obávanú „hanbu“, alebo dokonca dostať domáce väzenie. Títo svojhlaví Simovia sa môžu pokúsiť udobriť si svojich rodičov tým, že im pomôžu s domácimi prácami alebo ich poprosia o odpustenie.

Nezabudnuteľná noc

Pre mladých tínedžerov je maturitný ples asi jedným z najväčších okamihov v živote a váš dospievajúci Sim sa teraz môže tejto veľkolepej šou už aj zúčastniť. Každý tínedžer dostane pozvánku na maturitný ples s uvedeným dátumom a časom, kedy sa tento každoročný ceremoniál prechodu do dospelosti uskutoční. Simovia, ktorí majú dostatok odvahy, môžu niekoho pozvať, aby s nimi na ples šiel ako ich doprovod. Počas tanca sa potom môžu svojho partnera spýtať, či by spolu nemohli začať chodiť. Môžu sa dokonca stať kráľom a kráľovnou plesu!

Maturitný ples je udalosť nabitá emóciami, na ktorú budú vaši Simovia po čase možno radi spomínať. Niektorí Simovia sa ale môžu zapliesť do bitky. Iní sa budú musieť vyrovnať so sklamaním a zlomeným srdcom, pretože dostali kopačky, ich spolužiaci ich urazili alebo boli odmietnutí pri žiadosti o tanec. Pre mnoho Simov však bude maturitný ples aj napriek všetkým týmto nepríjemnostiam vrcholným okamihom ich mladého života.

2 857x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.