Limitovaná edícia a ostatné exkluzívne obsahy

LIMITOVANÁ EDÍCIA

CD obal k The Sims 3 Obludárium (Limitovaná edícia)Predobjednajte si limitovanú edíciu The Sims 3 Obludárium a získate exkluzívny obsah zo sveta Plants vs. Zombies, (PVZ) ako je nové oblečenie a fungujúci hráškostrel!

  • Hráškostrel: Tento neochvejný ochranca bude brániť váš domov pred útokmi zombifikovaných Simov a ďalších pochybných postáv, ako sú lupiči a exekútori! Skutočne strieľa hrach na nepozvaných hostí!
  • Roztrhnutý zombie oblek: Oblečte svojho Sima alebo Simku do klasického oblečenia známeho z PVZ.
  • Oblek novinového zombíka: Nič nepôsobí hrôzostrašnejšie ako krikľavé boxerky a pančuchy. Oblečte svojho Sima alebo Simku ako novinového zombie z PVZ.
  • Pokrývky hlavy v štýle dopravných kužeľov a vedier: Otravní zombíci síce tieto predmety nosia kvôli bezpečnosti, ale tiež ich môžete použiť ako odvážny módny prvok. Vybavte svojho Sima alebo Simku týmito smiešnymi pokrývkami hlavy.
EXKLUZÍVNY BALÍČEK DEKORÁCIÍ Z ORIGIN

Objednajte si The Sims 3 Obludárium z Origin.com a získajte tieto exkluzívne dekoračné predmety z Plants vs. Zombies, ktoré prinesú do domovov vašich Simov trochu strašidelného štýlu.

  • Lampa v štýle kvetinovej lucerny: Tento jedinečný predmet vyzerá presne ako kvetinové lucerny, ktoré rozháňajú hmlu v hre Plants vs. Zombies. Môžete ju použiť na presvetlenie domu alebo do dvoru vášho Sima!
  • Socha Vlašský orech obranár: Nič nedá návštevníkom najavo „vypadnite z môjho trávnika” lepšie ako tento zachmúrený vlašský orech obranár. Kúpte si jedného, alebo celú radu a urobte si z nich tak plot.
  • Záhradný trpaslík v tvare zombíka: Slávny nemŕtvy záhradný trpaslík dodá domu alebo záhrade vášho Sima ten správny štýl PVZ.
  • Socha vlajky s mozgom: Ozdobte si záhradu, strechu alebo akékoľvek iné miesto touto vlajkou, ktorú nosia zombíci pri útoku v Plants vs. Zombies. Týmto príšerkám totiž naozaj chutia mozgy.
EXKLUZÍVNY PODNET K REGISTRÁCII

Zaregistrujte si svoj dodatok The Sims 3 Obludárium on-line a získate tieto predmety, ktoré prinesú do vašej hry nádych Plants vs. Zombies!

  • Plagát PVZ: Nechajte svojich Simov, aby všetkým ukázali, ako veľmi majú radi túto populárnu hru – kúpte im báječnú nástennú dekoráciu.
  • Tričko PVZ: Oblečte svojho Sima alebo Simku a ukážte, ako sú správne strelení.
1 745x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.