The Sims 3 po prvýkrát na Nintendo 3DS

Najpopulárnejšia séria simulátorov života na svete vstúpi do sveta 3D v roku 2011!

The Sims 3 na Nintendo 3DSVydavateľstvo EA Play spoločnosti Electronic Arts oznámilo zahájenie vývoja kritikami vysoko uznávaného titulu The Sims 3 pre nový prenosný systém Nintendo 3DS, ktorý bude uvedený na trh v roku 2011. The Sims 3 už zaznamenali globálny úspech na platformách PC, Mac a mobilných zariadeniach a tento rok na jeseň budú tiež po prvýkrát uvedení vo verziách pre konzoly budúcej generácie Xbox 360, PLAYSTATION 3, Wii a handheld Nintendo DS. Séria tak postupne prenikne do každej hernej platformy.

„Prinášame užívateľom prvý ozajstný 3D simulátor života na prenosnom zariadení využívajúcom prevratnú technológiu systému Nintendo 3DS,“ vysvetlil Sam Player, výkonný producent EA. „S novými funkciami a vlastnosťami, ako sú úpravy rysov tváre, otvorené susedstvo, kde sa neustále niečo deje, doposiaľ nevídané možnosti prepojenia, a úplne novými Silami karmy uľahčujeme hráčom viac než kedykoľvek predtým zábavné ‚zahrávanie‘ sa so životom na hernej platforme podľa vlastnej chuti.“

Vlastnosti hry
  • Vytvorte jedinečné postavy Simov pomocou stylusu alebo funkcie rozpoznania tváre – vyfoťte seba alebo svojich priateľov a zmeňte ich na Simov, prispôsobujte im oblečenie, účesy, rysy tváre a i.
  • Ovládajte životy Simov v štvrti plnej života, ktorej nič nechýba. Vôbec po prvýkrát v hre The Sims 3 pre prenosné systémy dostanú hráči možnosť vydať sa zo svojich parciel do ďalších oblastí herného sveta. Ide o zóny ako telocvičňa, knižnica či múzeum. Nachádza sa tu aj mnoho prázdnych parciel na stavanie a verejné priestranstvá.
  • Simov môžete bezprostredne rozmaznávať, alebo týrať vplyvom Síl karmy – obyčajným potrepaním zápästia na Simov zošlete zemetrasenie alebo fúknutím kŕdel motýľov, či búrku.
  • Hra taktiež využíva systém StreetPass, ktorý každému umožní v určitom dosahu zdieľať postavičky v hre (potrebné nainštalovať funkciu in/outbox).
Prvé ukážky screenshotov

The Sims 3 na Nintendo 3DSThe Sims 3 na Nintendo 3DSThe Sims 3 na Nintendo 3DSThe Sims 3 na Nintendo 3DSThe Sims 3 na Nintendo 3DS

Trailer

1 579x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.