O vzťahoch stredovekých Simov

Od politických zväzkov až po pravú lásku – vaši Simovia môžu v The Sims Medieval zažiť celý rad vzťahov. Či už Simovia hľadajú výhodné spojenectvo, alebo sú pripravení založiť si rodinu, určite si niekde vo svete nájdu svoju chýbajúcu polovičku. Čo spravia, keď sa s ňou stretnú, je iba na vás.

Praví priatelia

Keď sa dvaja Simovia stretnú, vytvorí sa medzi nimi vzťah známosti. Keď si sú navzájom sympatickí a trávia spolu dostatok času, ich vzťah prehupne do priateľstva. Stav vzťahov vášho Sima môžete pozorovať na Paneli vzťahov – taktiež tu môžete vidieť jeho úhlavných nepriateľov (pokiaľ nejakých má). Priatelia zostávajú v kontakte tak, že si posielajú poštových holubov, stretávajú sa v krčme pri džbáne piva, alebo sa flákajú v okolí Súdnej jamy a bavia sa trestaním previnilcov.

The Sims Medieval - Vzťahy

Začínajúce romániky

Priateľstvo je úžasným začiatkom pre prípadný začínajúci románik. Ako sa Simovia postupne zbližujú, rastie aj ponuka sociálnych interakcií, ktoré môžete používať, čo vám dáva možnosť lepšie si vybrať, ako sa bude ich vzťah prehĺbovať. Takže aj keď je váš Sim okamžite priťahovaný iným, rozhodne sa oplatí najskôr rozvinúť priateľstvo. V The Sims Medieval síce neexistujú pytačky, Simovia musia tráviť určité množstvo času, aby sa poriadne spoznali a vyjadrili si vážnejšiu náklonnosť. Akonáhle Sim stráviť dostatok času usilovaním o iného, objaví sa možnosť „Navrhnúť manželstvo“.

The Sims Medieval - Románik

Svadba

Po zasnúbení je čas vybrať si miesto konania svadby! Pokiaľ jeden z manželov figuruje v kostole, môžu sa rozhodnúť usporiadať obrad tam. Viac svetsky zameraní Simovia zasa môžu svadbu usporiadať v akejkoľvek budove v kráľovstve.

The Sims Medieval - Svadba

Byť ženatý/vydatá ponúka množstvo výhod pre šťastný pár. Samozrejme dostanú svadobný dar a vášmu hrdinovi sa dokonca zvýši plat. A tak nezostáva nič iné ako popriať novomanželom všetko dobré do budúcich rokov!

Nešťastne až do smrti?

Občas novomanželia zistia, že sa k sebe skrátka nehodia. Pokiaľ nešťastný pár doposiaľ nenaplnil svoje manželstvo, môže ho jednoducho zrušiť – vyberte interakciu „Anulovať manželstvo“ a nechajte sklamaný pár ísť svojimi vlastnými cestami. Pokiaľ však uzatvorili svadobnú zmluvu, musíte požiadať niektorého z členov duchovenstva o rozvod.

A s dieťaťom sú traja!

Keď sa dvaja Simovia opačného pohlavia intímne zblížia, je šanca, že žena otehotnie. Tehotenstvo je pre ženu náročné, tak urobte všetko pre to, aby mala dostatok odpočinku a primeranú výživu. Po istej dobe samozrejme porodí dieťa – niekedy aj dvojčatá.

The Sims Medieval - Tehotenstvo

Po pôrode sa matka musí o novorodenca určitý čas starať. Keď je dieťa dostatočne veľké, je odstavené a môže jesť so zvyškom rodiny.

The Sims Medieval - Dojčenie novorodencaThe Sims Medieval - Dospievanie novorodenca

Toľkých Simov, ktorých môžete stretnúť a toľko vzťahov – od letmých známosti, lojálnych priateľstiev, až po romániky – ktoré môžete zažiť,  sú iba ďalšie z množstva iných dobrodružstiev, ktoré vašich Simov v The Sims Medieval stretnú!

3 310x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.