The Sims 4 už vo vývoji

The Sims 4 (Neoficiálne logo)Nie je žiadnou novinkou, že sa vždy už počas rozširovania aktuálnej verzie hier The Sims pracovalo pasívne aj na jej inovačnej úplne novej verzii. Konkrétnejšie povedané, hoci je hra The Sims 3 ešte len niekde pri vývoji druhého dodatku, na The Sims 4 sa už takisto pracuje! Nemajte však obavy, séria hier The Sims 3 ešte zďaleka nekončí, o ďalších nových rozšíreniach nás bude EA informovať ešte niekoľko rokov. Koniec koncov, aj pri hre The Sims 2 sme sa o jej treťom pokračovaní dozvedeli niekedy počas vývoja druhého resp. tretieho datadisku.

Ale späť k The Sims 4. Istý modelár rysov (z angl. character modeler), súčasne pracujúci v San Francisku pre EA v tíme The Sims na poprednom poste, sa zaoberal animáciami do rôznych hier už dlhšie. Pracoval takisto aj na hre The Sims 3 a neskôr aj na jej prvom datadisku, ako o tom ešte v júni 2009 informoval na svojej vlastnej twitterovej stránke. Pred dvoma dňami však odhalil omnoho väčšie udalosti, keď na Twitteri napísal o svojom začiatku práce na nových Simoch – The Sims 4! V tejto hre je zodpovedajúci hlavne za určenie a následné vytvorenie herných postáv.

Vzhľadom na jeho potvrdenú identitu a už predchádzajúce pravdivé správy o práci na hrách možno usúdiť, že ide o dôveryhodné informácie a nová hra sa musí už skutočné vyvíjať. Spoločnosť EA však nové pokračovanie tejto hry ešte oficiálne nepotvrdila, je možné, že k tomu dôjde až o nejaký rok a viac. (Logo v novinke je len ilustračné, nejedná sa o nové oficiálne prevedenie.)

Aktualizácia: Jednotlivé správy v Twitteri boli práve zrušené (zrejme na žiadosť EA), stihol som správu k The Sims 4 ešte odfotiť – obrázok.

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

5 komentárov pre “The Sims 4 už vo vývoji”

 1. ivo bariak píše:

  ja uz to chcem ja mam vstekych simsov ale teras chcem aj totooo!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. katka píše:

  urcite je to dobra hra na 100 percent ale stoji az okolo 50 eur neviete ze ci je aj niekde lacnejsia ale o dost lacnejsia?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. Katka píše:

  Boze nejde mi to spustitt co je to ?? prosim odpovedzte mi na to. zajtra sa tu pridem pozriet.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 4. mario2x2 píše:

  lacnejsie o dost lacnesie tak to neviem ale viem ho dostat zadarmo ja mam the sims 3 vsetkymi dodatkmi a stuff packy aj sims 3 store zadara komu sa chce platit za kazdi dodatok 50 e

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 5. Misael píše:

  Nossa,espero que sege verdade,The Sims 3 é excelente,imagine só The Sims 4,pessoas de dedo cruzado!!!!!!!!!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 6. […] The Sims ešte doteraz nikdy nehovorilo. Už len po 9 mesiacov od vydania hry The Sims 3 sme mali prvé neoficiálne informácie, že sa vyvíja hra The Sims 4. Teraz všetko omnoho viac závisí od úspechu alebo teda […]

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.