The Sims 4 Psi a mačky

Obal z The Sims 4 Psi a mačkyŽivot je lepší so psami a mačkami! Vytvorte si najrôznejších psov a mačky, kúpte ich Simom domov a navždy tak zmeňte ich životy, alebo sa o maznáčikov Simov starajte v úlohe veterinára v rozšírení The Sims 4 Psi a mačky. Nový prepracovaný nástroj Vytvoriť maznáčika vám umožní upravovať vzhľad a správanie psov a mačiek, a navyše ich úplne po prvýkrát môžete obliecť aj do výrazných prestrojení! Títo úžasní celoživotní spoločníci úplne zmenia životy vašich Simov novými a zvláštnymi spôsobmi. Liečte zvieracie neduhy ako veterinári a prevádzkujte vlastnú kliniku v nádhernom prístavnom svete, kde vaši Simovia a aj ich maznáčikovia majú neustále čo objavovať.

► Vlastnosti

  • Vytvorte si psi a mačky. Pomocou prepracovaného nástroja Vytvoriť maznáčika vytvorte Simom dokonalých psov, mačky, šteniatka alebo mačiatka. Na výber máte z veľkej húfy plemien, ktorým môžete vdýchnuť jedinečnú osobnosť a priamo manipulovať s ich črtami. Ľahko im upravujte srsť jedinečnými vzormi a vytvorte si maznáčikov zo skutočného sveta, maznáčikov, o ktorých ste vždy snívali, alebo niečo ešte špeciálnejšie. Úplne po prvýkrát môžete ich vzhľad doladiť výraznými prestrojeniami a doplnkami.
  • Vytvárajte si puto so svojimi maznáčikmi. Užívajte si spoločnosť a zábavu, ktorú chlpatí maznáčikovia do života vašich Simov vnesú. Psi a mačky majú svoju vlastnú hlavu a na základe každodenných interakcií si so Simami vytvárajú špeciálne vzťahy. Vaši Simovia sa o maznáčikov môžu starať, trénovať ich a hrať s nimi hry, zatiaľ čo ich proťajšky prejavujú jedinečné a občas aj trochu zvláštne zvieracie správanie.
  • Staňte sa veterinárom a veďte vlastnú kliniku. Postavte si veterinárnu kliniku, najmite vhodný personál a vybudujte si kariéru najlepšieho zvieracieho doktora v meste. Budete rozhodovať o každodenných prevádzkových záležitostiach: od služieb, ktoré budete ponúkať, až po ich cenu. Vaši Simovia môžu maznáčikov diagnostikovať a liečiť. Ku slovu prídu naliehavé operácie aj likvidácie bĺch a ďalších neduh jednoduchými liekmi.
  • Preskúmajte Brindleton Bay. Preskúmajte pobrežie Brindleton Bay, čo je nový svet, kde sa vaši Simovia a ich maznáčikovia môžu usadiť a užívať si vonkajšie aktivity. Cvičte aportovanie na prístavných dokoch, vydajte sa na prechádzku k majáku, zájdite do parku a postavte si prekážkovú dráhu alebo sa oboznámte s miestnymi Simami, ktorí tiež milujú maznáčikov. Poobzerajte sa tiež po zatúlaných maznáčikoch, ktorých si vaši Simovia môžu prichýliť domov.
9 767x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.