Nové video, veľa obrázkov, blog a kvíz k The Sims 4 Psi a mačky

Otestujte sa v novom kvíze od EA a zistite, aký maznáčik sa k vám hodí najviac. V kvíze sa objavilo aj veľa nových obrázkov a jedno video z The Sims 4 Psi a mačky. V neposlednej rade si prečítajte viac aj o nástroji Vytvoriť maznáčika v najnovšom komunitnom blogu.

The Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačky

  ► Artworky

The Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačky

  ► Trailer

  ► Komunitný blog

S nástrojom The Sims 4 Vytvoriť maznáčika si užijete veľa zábavy. Keď toto píšem, mám veľkú radosť, pretože stojím si za tým, že to je najlepší kreatívny nástroj, ktorý sme kedy stvorili. Vyberte si z obrovskej ponuky plemien. Zmiešajte ich, aby ste si vytvorili dokonalého kríženca alebo jedinečnú zmesku. Namaľujte behom niekoľkých sekúnd presne to miesto, ktoré chcete. Oblečte ich do bláznivých kostýmov… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.