Videá

► Trailery

The Sims 4 Společná zábava - Video Vitajte v novom svete Windenburg, kde sa to hemží klubmi a zaváňa európskou atmosférou. Simovia si idú užiť poriadnu zábavu na obrovskej párty. Presvedčiť sa môžete v tomto prvom trailerovom videu.
Pozrieť »
The Sims 4 Společná zábava - Video Pýtate sa, čo sú vlastne tie kluby v The Sims 4 Spoločná zábava? Ste na správnom mieste! V tomto videu sa dopodrobna dozviete ich celú filozofiu a fungovanie.
Pozrieť »
The Sims 4 Společná zábava - Video Stať sa DJ-om a ovládnuť celý parket nie je v 2. rozšírení taká hračka. Musíte si prejsť ťažkými začiatkami, ktoré vás pri usilovnej drine nakoniec môžu doniesť do vytúženého cieľa. Pozrite si v tomto videu, ako sa s tým popasoval Paolo.
Pozrieť »
The Sims 4 Společná zábava - Video Pozrite si Windenburg, nové susedstvo, vo svojej plnej paráde! Čo všetko v ňom môžete nájsť, zažiť a vyskúšať vám skratke prezradí toto video, v ktorom sa okrem iného tiež dozviete, na akom novom mieste si to môžu Simovia rozdať 😉
Pozrieť »
The Sims 4 Společná zábava - Video Krátka upútavka toho najlepšieho, čo 2. rozšírenie The Sims 4 Spoločná zabáva prináša. Skrátka keď je noc mladá, nezabudnite Simov vytiahnuť von! Riaďte sa heslom: Váš klub – vaše pravidlá.
Pozrieť »
The Sims 4 Společná zábava - Video Zložiť pesničku o Windenburgu a navyše k nej natočiť muzikálové video v rozšírení The Sims 4 Spoločná zábava? To sa vie podariť iba štúdiu The Sims! Podobne tak vytvorili aj video 2 figurín v 1. rozšírení.
Pozrieť »

► Gameplay

The Sims 4 Společná zábava - Video Dajte si spolu s producentmi hry túto polhodinku rozšírenia The Sims 4 Spoločná zábava. Zistite, ako budú veci reálne fungovať, keď si hru spustíte na vlastnom počítači.
Pozrieť »

► Soundtracky

The Sims 4 Společná zábava - Video Tori Kelly je začínajúca americká hviezda, ktorá pre 2. rozšírenie prespievala svoju pesničku „Expensive“ do simčiny. Na list interprétov sa dostala aj kapela The Vamps so svojim hitom „Wake Up“. Ako sa so simčinou interpréti popasovali? Sledujte:
Video 1 | Video 2
1 048x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.