Výsledky vianočnej súťaže

Prinášame vám trochu oneskorene výsledky našej vianočnej súťaže, v ktorej ste mali šancu vyhrať od českej pobočky EA originálnu digitálnu kópiu dodatkov The Sims 3 Ročné obdobia a The Sims 3 Obludárium. Vyhrali obrázky, ktoré nás zaujali najviac! Ich ukážky spolu s menami výhercov si môžete pozrieť nižšie (všetky ostatné súťažné obrázky, ktoré boli zaradené do súťaže, nájdete v albumoch na Facebooku). Výhercov v čo najkratšom možnom čase budeme kontaktovať mailom, aby svoje hry obdržali ešte do Vianoc.

Súťaž č. 1: Jana Boukalová a jej prevedenie voľných chvíľ SimovSúťaž č. 2: Nikola Rusinová a jej zobrazenie ducha

Ďakujeme všetkým za účasť, veríme, že sa nám čoskoro podarí zorganizovať mnoho ďalších skvelých súťaží, v ktorých uspejú aj ostatní. Výhercom samozrejme gratulujeme a želáme im príjemnú zábavu počas hrania nových dodatkov!

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

5 komentárov pre “Výsledky vianočnej súťaže”

 1. Alex píše:

  Gratulujem výhercom ale trocha ma zarazilo, že sa do súťaže zaradili aj ludia a ako súťažné obrázky majú zábery z The Sims 2. Nie je to trocha nespravodlivé ? Predsa výhry sú pre hru The Sims 3 a nie pre The Sims 2, nie ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Tomak píše:

   V zadaní súťaží nebolo napísané, že nemôžete použiť hru The Sims 2, hoci bolo logické, že by to bolo vhodné vytvárať práve v hre The Sims 3. Súťažiacu sme preto nemohli diskvalifikovať, navyše jej obrázok nás zhodou okolností zaujal najviac.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Ria píše:

  Fakt, aj ja som si všimla že ten prvý obrázok je z dvojky podľa vrkočov toho malého dievčaťa 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. KB* píše:

  Gratulujem výhercom! 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.