Zistíte viac o lekároch a fotografovaní v The Sims 4 Hurá do práce!

Je veľmi milé, že oficiálne stránky TheSims.com neotáľajú ani pár týždňov po vydaní rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce! (až mám z toho pocit, na čo tu vlastne som :)) a už tu máme ďalšie dva zaujímavé články. Ale nie, v skutočnosti je len u EA veľmi vzácne, že po vydaní nejakého titulu The Sims herný marketing pre neho stále funguje. Spomeňme si len napríklad na menšie fiasko s The Sims 4 Únik do prírody.

Ale späť k článkom. V prvom z nich sa prevediete interaktívnou kariérou lekára a jej šiestimi vecami, ktoré musíte v The Sims 4 Hurá do práce! rozhodne vyskúšať. Ďalší článok som sa už rozhodol preložiť do slovenčiny a zaoberá sa tipmi na fotografovanie.

Fotografovanie v The Sims 4 Hurá do práce!

A keď už hovoríme o fotkách… povedali sme si, že by nebolo zlé trochu si predstaviť novú zručnosť fotografovania a dať vám pár tipov, ako najlepšie zachytávať všetky spomienky, ktoré so svojimi Simami vytvárate.

  1. Začať môžete so selfie. Každé selfíčko, ktoré si Simovia urobia, im vylepší zručnosť fotografovania. Tak do toho! Fotky z posilky, momentky z práce a čokoľvek medzi tým. Vaši Simovia môžu zdokumentovať… no seba, kedykoľvek im napadne. Je to skvelý spôsob, ako sa zlepšiť vo fotení a vytvoriť si parádne fotky.
  2. Na maximum využite všetky funkcie svojho mobilu. Aj keď sa selfíčka skvelo hodia pre uchovanie spomienok na udalosti, ktoré sa stali v bezprostrednom okolí vášho Sima, mobilom sa dajú fotiť aj iné veci. Mobilné fotenie je pre Simov veľmi jednoduché – v kategórii Zábava majú k dispozícii celý rad možností pre fotenie predmetov, Simov alebo selfíčok s ďalšími Simami.
  3. Pracujte na sebe. Ak sú prvé fotky vášho Sima rozmazané, nevešajte hlavu. Fotografovanie má celkom päť úrovní. Čím viac fotiek Simovia urobia, tým lepší vo fotografovaní budú. Spolu s tým sa pochopiteľne znižuje aj počet nevydarených a rozmazaných fotiek.
  4. Kúpte si lepší foťák. Každý Sim dokáže fotiť mobilom. Ak to ale s fotografovaním myslíte vážne, budete potrebovať niečo trochu profesionálnejšie. V režime stavba majú Simovia na výber z troch fotoaparátov s rôznymi funkciami a za rôznu cenu. Niektoré fotoaparáty toho vedia viac ako iné: napríklad zoomovať alebo fotiť rôzne veľké fotografie.
  5. Naučte sa využívať všetky funkcie. Keď Simovia vezmú foťák do ruky, môžu si vyladiť nastavenia: napríklad môžu fotoaparát správne namieriť, upraviť zoom, veľkosť a pomer strán, použiť najrôznejšie filtre a rozhodnúť sa pre fotenie s bleskom alebo bez neho. Niektoré z týchto volieb sú dostupné iba u lepších foťákov. Ak teda chcete všetky tlačidlá a vlastnosti, mali by ste radšej začať šetriť.
  6. Doprajte svojim fotografiám trochu emócií. Akonáhle váš Sim niečo odfotí, môže svoj výtvor pomocou voľby „Pridať medzi spomienky“ premeniť na spomienku. Na fotkách môžete označiť jednotlivých Simov a tiež k nim priradiť emócie. Keď si Simovia tieto fotky prehliadnu, pocítia emócie, ktoré ste im priradili. Vaše dekorácie tak získajú oveľa osobnejší nádych.
  7. Zaveste si fotografie na steny. Samotným fotografovaním ale zábava ešte len začína! Zaujímavé je hlavne to, čo s hotovými fotografiami môžete robiť. Simovia si to doma môžu pomocou fotografií vyzdobiť: stačí ich pretiahnuť z inventára priamo na stenu! Pop art, koláže, krajinky alebo abstraktné kúsky? Simovia si môžu doma vystaviť fotky presne v štýle, ktorý im vyhovuje.
  8. Otvorte si fotografický ateliér. Viete, ako sme sa rozprávali o tých fotkách, ktoré si môžete zavesiť na stenu? Keď ich takto zavesíte na predajnom pozemku, môžete ich predávať! Tak prečo si rovno nezariadiť kompletný fotografický ateliér pomocou nového objektu Fotografické štúdio? Simovia pred ním môžu pózovať sami alebo s ďalšími Simami, pričom pozadie môžete prispôsobiť podľa príležitosti i nálady.

Zdroj: TheSims.com

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.