Predstavujeme 11. kolekciu The Sims 4 Fitness

Štúdio The Sims potvrdilo 11. športovú kolekciu s jednoduchým názvom The Sims 4 Fitness. Prinesie hneď 3 nové vlastnosti, spomedzi ktorých je tá najhlavnejšia rotačná horolezecká stena (ďalšie sú cvičenia z TV a slúchadlá do uší). Viac sa môžete dozvedieť z nových videí, obrázkov a komunitného blogu. Kolekcia vychádza o 4 dni, 20. 6. 2017.

The Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 Fitness
The Sims 4 FitnessThe Sims 4 Fitness

Pre športovo založených Simov aj gaučových povaľačov, ktorí sa chcú trochu rozhýbať, teraz čaká nová výzva v podobe rotačnej horolezeckej steny. Toto nové vybavenie umožní Simom cvičiť v naozaj intenzívnom tempe, schudnúť a poriadne posilniť svalstvo. Keď sa Simovia v horolezectve zlepšia, budú sa môcť snažiť zdolať vyššiu obtiažnosť, a tiež na stenách vybojovať rekord a prekonávať ostatných… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

5 komentárov pre “Predstavujeme 11. kolekciu The Sims 4 Fitness”

 1. Kasandra píše:

  mne sa to veľmi páči 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: -1 (z 3 hlasov)
 2. Jarmila píše:

  Nič nové?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 2 hlasov)
  • Maroš píše:

   Aj ja sem chodím denne a zdá sa mi, že je nejako dlho ticho … Hmmm celá atmosféra a promo okolo 4ky je oničom 🙁

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 2 hlasov)
  • Tomak píše:

   Ahojte, v podstate sa nič zásadné naozaj neudialo. Akurát tento týždeň ohlásili The Sims 4 na konzoly a trochu dávnejšie na mobily (budem písať v najbližších novinkách), inak je ale celkom slušné obdobie sucha 🙂 – povedal by som, že EA dovolenkuje.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: +2 (z 4 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.