The Sims 4 Rodičovstvo je tu!

Herný balíček The Sims 4 Rodičovstvo je už nejaký ten týždeň vonku. My vám k nemu už postupne začíname pripravovať súťaže, tak nás nezabudnite sledovať tu alebo na Facebooku. No ešte predtým si vychutnajte najnovší komunitný blog a nové obrázky.

The Sims 4 RodičovstvoThe Sims 4 RodičovstvoThe Sims 4 Rodičovstvo

Najúžasnejším objektom v balíčku The Sims 4 Rodičovstvo a jeden z doteraz najlepších objektov vôbec je školský projekt. Deti a tínedžeri si teraz môžu zo školy priniesť nový školský projekt. Môžu si pomocou neho vylepšiť známky. Je to jednoducho taká špeciálna domáca úloha. K dispozícii sú rôzne projekty, napríklad stavanie mostov alebo odpaľovanie rakiet. Ešte lepšie je, že projekty môžu dopadnúť rôzne. Môže tak pokojne vzniknúť odfláknutá sopka chrliaca lávu všade na vôkol alebo veľkolepá dvojstupňová raketa… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

1 komentár :) pre “The Sims 4 Rodičovstvo je tu!”

  1. Nellka píše:

    Ako si robiť
    Úlohy v the Sims 4

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.