Dočkali sme sa batoliat v The Sims 4: Pridajte si ich do hry zadarmo!

Včera Maxis hrdo oznámil svoju najväčšiu a zároveň najžiadanejšiu hernú aktualizáciu, na ktorej pracoval posledné roky. Do hry The Sims 4 prichádzajú vytúžené batoľatá! A ako inak, zadarmo, keďže ide o ďalšiu rádovú aktualizáciu, ktorú si pomocou Originu môžete začať sťahovať už teraz. Čakajú na vás stovky nových animácií, desiatky nových interakcií a kopa nových úborov, vecičiek a objektov týkajúcich sa batoliat.

Pripravte sa na veľa roztomilých a dojemných okamihov, kedy budú vaši Simovia pomocou kartičiek batoľatám pomáhať s rozvojom nových zručností, budú ich učiť hovoriť, tancovať alebo chodiť na nočník. Vaši Simovia sa s batoľatami môžu zblížiť tiež čítaním pred spaním, prenášaním po dome alebo pri roztomilom bľabotaní o autách… Čítať celý článok »

The Sims 4: BatoľatáThe Sims 4: BatoľatáThe Sims 4: BatoľatáThe Sims 4: BatoľatáThe Sims 4: BatoľatáThe Sims 4: Batoľatá

Navyše v tomto mesiaci na vás ešte čaká úplne nový herný balíček s upírou tematikou a čo to sa začalo povrávať aj o 4. veľkom rozšírení s domácimi miláčikmi. Podrobnejšie sa dozviete už v najbližších dňoch na našich stránkach.

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.