Rodičovské tresty, minitrailer a blog k The Sims 4 Rodičovstvo

SimGuruNinja odhalil niekoľko z trestov, ktoré budú môcť rodičia svojim deťom v pripravovanom hernom balíčku The Sims 4 Rodičovstvo dávať. Na jeden deň môžete deťom zakázať TV, počítať, telefón, hračky, či dokonca počúvať hudbu, stretávať sa s priateľmi alebo vychádzať z domu. Rozkliknite si túto novinku a dozveďte sa ešte viac z najnovšieho minitraileru a komunitného blogu o zručnosti Rodičovstvo.

Rodičovské tresty v The Sims 4 Rodičovstvo

Členovia rodiny môžu vyriešiť problémy objatím, deti môžete poslať na hanbu a celé rodiny sa môžu pustiť do dobročinnej činnosti v nádeji, že tým napravia všetko zlé. Deti môžu úhľadne prestrieť stôl a nachystať tak peknú rodinnú večeru. Rodičia zase môžu vyslať deti do školy s láskyplne zabaleným obedom. Keď vás tínedžeri nepočúvajú, môžete im dať zaracha a dúfať, že ho dodržia… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.