Súťaž o 4 vstupy na prezentáciu v Bratislave

Po dlhšej dobe sa bude opäť konať prezentácia nového The Sims 3 dodatku aj v Bratislave. Už tento piatok 8. 3. 2013 sa môžete tešiť na exkluzívnu prezentáciu s fanúšikmi veľmi žiadaného dodatku z vysokoškolského prostredia The Sims 3 Študentský život.

My na akcii nebudeme chýbať, a čo vy? A práve preto, aby ste si aj vy mohli užiť atmosféru prezentácie, stretnúť ľudí z českej EA a vyskúšať si najnovší ešte horúci dodatok, pripravili sme pre vás jednoduchú súťaž. Vo štvrtok po 16:00 hodine vyhlásime mená 4 výhercov, ktorí získajú vstup na túto akciu.

Ak chcete vyhrať jeden z exkluzívnych vstupov na akciu, napíšte do komentárov priamo pod týmto príspevkom odpoveď na súťažnú otázku, ktorá znie: „Čo je podľa vás najlepšie na študentskom živote?“. Do komentára nezabudnite napísať vašu e-mailovú adresu aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať, pretože víťazov oznámime iba necelých 24 hodín pred akciou. Odpovede môžete písať do štvrtka do 16:00 hod., potom súťaž uzavrieme a zo všetkých názorov vyžrebujeme 4 výhercov.

Táto súťaž je o šťastí – tak ako často bývajú aj skúšky. Neváhajte a vyskúšajte svoje šťastie, možno sa jeden zo vstupov na akciu ujde práve vám.

POZOR výsledky (!!!): Keďže sa súťažilo o 4 vstupy a záujem prejavilo 5 z vás, rozhodli sme sa dať vstup všetkým, pretože by nás veľmi mrzelo, ak by sa jeden z vás nemohol zúčastniť. Tešíme sa na vás!

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

7 komentárov pre “Súťaž o 4 vstupy na prezentáciu v Bratislave”

 1. Silvia Achbergerová píše:

  Momentálne som stále ešte študentkou, takže viem veľmi presne odpovedať na otázku. Najlepšie na tom je to, že v škole trávime minimum času, spať môžeme dokedy chceme, jesť môžeme dokedy chceme a čo chceme, nikto nás nekomanduje, dni trávime podľa seba, nikto nám ho neurčuje, pijeme, zabávame sa a spoznávame nových ľudí, s ktorým možno prežijeme ďalší život a nikdy nevieme, či ten chlapec / dievča nie je náš budúci životný partner 🙂 Je to to najlepšie obdobie života, ktoré je na nezaplatenie.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Eleon píše:

  Najlepší na študentskom živote je intrákový život – človek ide o pol noci len vyniesť smeti do kontajnerov pod oknami a vráti sa o deň a pol s desiatkov nových historiek.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. LukasS píše:

  Čo je pre mňa najlepšie?
  Človek má možnosť vlastniť v univerzitnom areály zakúpený dom alebo byt.
  Poprípade sa môže študent ubytovať priamo na školskom internáte.
  Areál ponúka veľa aktivít napríklad:posedenie v kaviarni kde je možnosť aj internet.A hlavne sa tam dá uliať z prednášky.:)
  Ďalej tam nájdeme: Bufety,jedálne,reštaurácie,obchody,telocvične,posilňovne,tenisové kurty,plavárne,futbalové ihriská,bežecké dráhy atď…
  Výhodou je aj park.Dá sa tam dobre relaxovat,baviť sa s priateľmi,učiť sa na skúšky alebo venčiť svoje domáce zvieratko.:)
  Na univerzite sa konajú rôze oslavy ako napríklad maturitné večierky.
  Prednášky sa odohrávaju v špeciálných učebniach.
  Páči sa mi mať slobodu žiť svoj život mať vlastný byt.Zdieľať zážitky z ostatnými.Zapájať sa do rôznych podujatí. 😀 (monstersims.L@gmail.com)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 4. Nat píše:

  Hádam všetko, najmä hromada prepracovaných detailov alebo možnosť nahliadnúť do budovy kde sa bude vyučovať. Nadchli ma niektoré nové účesy a j oblečenie. Celkom dobre vyzerajú aj party alebo „simorosty“.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 5. Emerald píše:

  Inak ja som myslela študentský život ako reálny váš, tak ako napísala Silvia Achbergerová, ale každopádne berieme do úvahy aj odpovede čo je najlepšie na dodatku. No mňa by zaujímalo čo sa vám páči či páčilo na vašom ľudskom študentskom živote.
  Každý kto nám sem napíše o študentskom živote alebo TS3 Študentskom živote bude zaradený do žrebovania 😉

  Inak som prekvapená, že tak mnoho z vás automaticky myslelo na dodatok nie na reálny svet 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 6. KB* píše:

  Čo je najlepšie na študentskom živote? Práve maturujem a 8.3. by som si chcela oddýchnuť na The Sims 3 University life prezentácii. 😀
  Škola každého správneho študenta ubíja, no po všetkej tej tvrdej práci príde vždy niečo pekné. 🙂 Budú mi chýbať najmä zážitky s učiteľmi, kamarátmi, prestávky plné spolupráce, chodenie do školy na 9:35 dvakrát do týždňa a mnoho mnoho iného. 🙂 A ak pôjde všetko podľa plánu, tak nielen moji Simíci, ale i ja nastúpim na univerzitu a budeme bojovať spoločne. 😀
  (modra@azet.sk)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 7. KB* píše:

  Ďakujem. 🙂 Vidíme sa. 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.