Video z hrania: Vianočný balíček & úvod do The Sims 4 Staré časy

Herná aktualizácia z 1.12.2016 rozšírila obsah vianočného balíčka o pár nových kusov nábytku a dekorácií a pribudla aj nová zberateľská kolekcia. V novom videu z hrania si všetky tieto novinky a tiež pár informácií o pripravovanej kolekcii The Sims 4 Staré časy môžete pozrieť na vlastné oči.

Bezplatný balíček The Sims 4 Šťastné a veselé opäť doplnený o novinky

Maxis pre nás pripravil do bezplatného vianočného balíčka The Sims 4 Šťastné a veselé aj tento rok nejaké malé prekvapenia. Okrem pôvodného obsahu v ňom objavíte 4 nové objekty a ďalšie zberateľské vecičky.

Novinky, ktoré pribudli, sú stôl, plastika luskáčika, sviatočná sviečka a zdobený krb. Cez počítač alebo nákupný mód si teraz navyše môžete zakúpiť papierové salónky, v ktorých sa ukrýva maškrta, alebo nič, alebo nový zberateľský predmet – plyšák. Dokopy ich je 8 a sú rôznej tematiky. Sledujte nás Facebooku, kde vám Emerald poodhalí ich celkový vzhľad.

The Sims 4 Šťastné a veseléThe Sims 4 Šťastné a veselé

Tí, ktorí si balíček stiahli minulé obdobie, tento nový obsah nájdu v hre automaticky. Ostatní si tento balíček môžu zadarmo stiahnuť na Origine.

Bezplatný balíček TS4 Šťastné a veselé bol doplnený o nový obsah

Ešte predtým, ako začnem kompletizovať informácie o nedávno vydanom 2. rozšírení The Sims 4 Spoločná zábava, herných aktualizáciách, všeobecných novinkách a iných zaujímavostiach zo sveta Simov, prejdime teraz na trochu aktuálnejšiu tému, ktorou sú Vianoce!  Už nás predsa delí len niekoľko hodín od toho najštedrejšieho dňa roku 😉

Tím The Sims preto opäť neotáľal a balíček The Sims 4 Šťastné a Veselé, ktorý ste si zadarmo mohli sťahovať už pred rokom, teraz aktualizoval o zopár ďalších vianočných kúskov.

The Sims 4 Šťastné a veseléThe Sims 4 Šťastné a veseléThe Sims 4 Šťastné a veseléThe Sims 4 Šťastné a veselé

  • Nový obsah balíčka: Snehové vločky, osvetlený stromček, kopa darčekov, stolná dekorácia v tvare stromčeka a nové formálne oblečenie.
  • Pôvodný obsah balíčka: Menora, kinara, snehuliak, vianočný stromček, vianočné svetielká, maľba kwanza, vianočný veniec, vianočný nástenný reproduktor, sviatočné svetre a rôzne zimné dekorácie.

Tí, ktorí si balíček stiahli už pred rokom, tento nový obsah nájdu v hre automaticky. Ostatní si tento balíček môžu zadarmo stiahnuť na Origine.

Dorazili nové kariéry, cheat MoveObjects a vianočný balíček

Ako som avizoval, pred 3 dňami bola naplánovaná nová herná aktualizácia do hry The Sims 4, ktorá mala priniesť v prvom rade nové kariéry. Zdá sa však, že producenti hry boli opäť raz o čosi štedrejší a pridali toho ešte viac.

V poslednej aktualizácii pribudli konkrétne 4 nové kariéry – 2 z firemnej a 2 zo športovnej oblasti. Viac informácií k nim nájdete hneď v prvom obrázku nižšie. Ku kariérám samozrejme pribudli aj nové súvisiace kusy oblečení, predmety a interakcie.

Nové kariéry v The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4Balíček Šťastné a veselé zdarma do The Sims 4

Ďalšou veľkou novinkou je konečne pridaný populárny cheat známy ešte z minulých sérií – MoveObjects – pomocou ktorého môžete umiestňovať objekty aj cez seba alebo vo veľmi tesnej blízkosti. Vývojári mali značne s týmto cheatom oveľa viac nedoriešených problémov a z tohto dôvodu bol pridaný až teraz. V tejto hernej sérii dostal technický názov bb.moveobjects. Pre viac informácií, ako ho môžete spojazdniť, zájdite do kategórie Cheaty.

S blížiacimi sa Vianocami bol pre hru The Sims 4 vytvorený zdarma aj balíček Šťastné a Veselé, ktorý poteší určite mnoho fanúšikov Vianoc. Tento balíček však nie je obsahom novej aktualizácie, preto si ho musíte stiahnuť sami cez Origin.

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.