Pripravte sa na The Sims 4 Psi a mačky!

Štúdio The Sims konečne ohlásilo plánované vydanie dlhoočakávaného zvieracieho rozšírenia – The Sims 4 Psi a mačky (v angl. The Sims 4 Cats & Dogs). Rozšírenie s maznáčikmi prináša veľa významných noviniek. Tvorcovia sľubujú veľmi autentické správanie mačiek a psov, no zasa na druhej strane nevysvetlili, prečo sa v rozšírení nebudú nachádzať kone (možno že nás prekvapia prvým farmárskym rozšírením?). Každopádne novou útechou budú mývaly aj líšky.

Akonáhle vstúpite do režimu života, uvidíte najzaujímavejších, najrôznorodejších a najvýraznejších maznáčikov, akí boli kedy vytvorení. Mačky sa pred psami schovajú na chladničku a budú z výšin pohŕdavo hľadieť na obyčajných Simov. Dedikovaní páničkovia môžu svojich psíkov naučiť stále náročnejšie kúsky alebo s nimi chodiť na prechádzky po celom novom svete Brindleton Bay. Kým si oni popreťahujú nohy, ich chlpáčikovia sa pokojne môžu naháňať za vtáctvom… (čítať viac)

The Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačkyThe Sims 4 Psi a mačky

Z ďalších noviniek bude vynovený nástroj Vytvoriť maznáčika, v ktorom sa vráti farebná škála z The Sims 3 (iba pre zvierací nástroj), z ktorej budete môcť vyberať farbu srsti, akú si len zmyslíte. Po prvýkrát budete môcť zvieratká aj obliekať alebo venčiť na vodítku a to všetko v úplne novom prístavnom svete plnom maznáčikov. Jedna z top noviniek je aj veterinárna klinika, v ktorej sa môže doktorom stať aj váš Sim a liečiť tak zvieratá napríklad od bĺch 🙂 Podrobnosti prinesiem v ďalších novinkách. Všetky základné informácie s obrázkami a hardvérovými nárokmi nájdete v kategórii The Sims 4 Psi a mačky.

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

7 komentárov pre “Pripravte sa na The Sims 4 Psi a mačky!”

 1. Tana píše:

  0:54 – svatba mužov???? 🙂 milé

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +3 (z 5 hlasov)
 2. Ayu píše:

  Konečne dlhoočakávaný dodatok 😀
  A mne tam ešte viac než kone chýbajú drobné zvieratká, ktoré nesmeli chýbať v žiadnej domácnosti. Mám ale nádej, že urobia ešte nejaké doplnenie zvierat v nejakom balíčku.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)
 3. Nika píše:

  Vie mi niekto poradiť ako ďalej po zakúpení dodatku psi a mačky. Nikde som to nenašla. Píše že ho už vlastním. Základnú sims4 mam. Ďakujem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Pošahaný píše:

   A čo ako dalej … Jeeesus ja Vás deti nepochopím … Ked Ti píše, že už ho máš, už sa nainštaloval a pridal … Normálne hraj hru a ked budeš v hre zvieratá sa Ti tam postupne objavia … vytvor si rodinu a uvidíš či ich tam budeš mať … Mala by si totiž byť aj schopna vytvarať psi či mačky … A ak nie … tak zavolaj niekoho staršieho nech Ti to nainštaluje ….

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 4. Rebeca píše:

  ahojte alebo dobri den molze sa stiahnut simsa4 do pocitaca zdarma do hp

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 5. Rebeca píše:

  z dodatkom psi a macki

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 6. máy tập đạp xe

  Pripravte sa na The Sims 4 Psi a mačky! – GAMESIMS.sk

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 7. zlatý drez píše:

  Ahoj, dobrá práca, navrhnem váš blog svojim priateľom.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.